Догляд і чистка килимів.

Здавалося б, чистячи килим пилососом хоча б три рази в тиждень ви продовжите йому життя і він у вас буде виглядати як новий. На жаль, цього не достатньо. Один раз на пів року вам все ж доведеться приділяти улюбленому килиму час. Звичайно, ви можете звернутися за допомогою до фахівців або можете зробити це старим, всім відомим методом. Засипте його чистим снігом. Чистити рекомендується не надто жорсткою щіткою або віником у напрямку ворсу. Це не тільки добре прибере ваш килим але і усуне неприємні запахи.

Головні принципи чистки.

Килимам дуже не подобається: (чистка проти його шерсті, гаряча вода, жорсткі щітки, вогкість)

Для того що б засоби для чищення були максимально ефективні, потрібно застосовувати відразу після того як з’явилася пляма. Не варто забувати про, спеціальні засоби. Для початку протестувати на малому, непомітній ділянці килима. Вони не підходять для натуральних волокон.

Боротьба з свіжим плямою. Чим раніше ви спробуєте вивести забруднення, тим менше вам доведеться витратити на нього зусиль. Невеликі проливи рідини можна промокнути чистим клаптиком тканини або паперовим рушником. Посипте порошком місце проливу і трохи потріть не жорсткою щіткою, залиште його на декілька годин. Після того як воно висохне, пропилососьте.

Вино: розведіть порошок з содою в теплій воді і обробіть місце протоки.

Кава: обробите уражену ділянку гліцерином, потім в холодній воді розведіть трохи нашатирного спирту і промий пляма.

Кров: рекомендується прибирати не жорсткою щіткою промиваючи її в холодній воді

Жир: слід засипати крохмалем або сіллю для того що б увібрати жир. Потім пропилесосьте і вимийте теплою водою з додаванням нашатирю або миючого засобу для посуду.