Експлуатація шкури

Всі коров’ячі шкури ми імпортуємо з Бразилії, країни яка безсумнівно виробляє найбільш якісні шкури великої рогатої худоби в світі. Всі коров’ячі шкури, які представлені в нашому магазині є дуже м’якими і еластичними, на відміну від багатьох інших постачальників, які можуть постачати досить жорсткі за тими ж цінами що і у нас. Крім того, наші виробники не використовують “жорстких методик” фарбування шкір, які в наслідку можуть викликати неприємний запах. ШКУРИ
Догляд за коров’ячими шкурами:
Коров’ячі шкури дуже легко очищаються. Досить періодичної збирання звичайним пилососом із застосуванням щітки для підлог. Також допускається звичайне витрушування. Користуйтеся щіткою з жорсткою щетиною, це дозволить зберегти шкуру м’якою і пухнастою, а також видалити великі частки бруду, що опинилися в ній.
При розливах рідин (вино, кава, соки та ін.) – Витріть його, наскільки це можливо паперовим рушником. Далі за допомогою губки і мила (або порошку) видаліть пляма. Якщо все ж пляма не вдається вивести, то в цьому випадку доведеться використовувати спеціальні плямовивідник. Час від часу рекомендується просушувати коров’ячу шкуру під сонячними променями.