Як правильно вибрати килим.

Як правильно вибрати килим для будинку? З таким питанням рано чи пізно стикаються багато. Знаючи кілька простих правил, ми допоможемо Вам впоратися з цим завданням.

Почати варто з того, які є стандартні розміри. Більшість виробників килимів, виробляють їх в таких розмірах: 0.60х1.20; 0.80х1.50; 1.20х1.70; 1.60х2.30; 2.00х3.00; 2.50х3.50 та 3.00х4.00. Тепер, коли ви знаєш розміри, вам буде не складно визначитися з майбутньою покупкою. Візьміть рулетку і виміряйте вільний простір у вашій кімнаті, потім викладіть потрібний розмір на підлозі старими газетами або використовуйте ковдру. Це допоможе вам в повній мірі оцінити правильність вибору розміру і ви побачите як гармонійно він вписується в кімнату.

Визначившись з формою і габаритами, варто приступити до вибору його колірної гами, насправді це не складно. Збираючись в магазин за покупкою, обов’язково захопіть зразок тканини на м’яких меблів або наволочку з дивана, Це і послужить хорошим зразком і допоможе у виборі. Якщо сподобався вам килим важить в магазині на стіні, обов’язково попросіть персонал зняти його, покласти на підлогу. Його колір різко почне відрізнятися від того що ви бачили. Якщо вам сподобався килим з орнаментом, варто попередньо подивитися в інтернеті правила поєднання орнаментів. Часто магазини пропонують послугу примірки килима на дому “Carpet Market”, так ви 100% визначитеся з покупкою.

І пам’ятайте ціна це останній критерій на який варто звертати увагу при виборі. Так як в ваш інтер’єр може підійти і не дуже дорогий килимок, але за якістю він абсолютно не поступатиметься дорогим, брендовим.