Як підібрати килим під розмір вашої кімнати.

Як підібрати килим під розмір вашої кімнати.

Правильно підібраний килим у вітальню, доповнює інтер’єр вашої кімнати, завершуючи його. Може вдихнути життя в порожню кімнату, і зробити акцент на меблі, або підкреслити неповторність інтер’єру.

Однак, якщо килим занадто великий, або занадто маленький, він може залишити абсолютно протилежне враження. Перш ніж купити килим в інтернет магазині, ви повинні уважно заміряти кімнату, для якої Ви його підбираєте. Це керівництво допоможе Вам визначити правильний розмір килима для вашої кімнати.

купить ковер в интернет магазине

Виберіть основний фокус кімнати

По-перше, Ви повинні визначити елемент інтер’єру кімнати, який повинен забрати на себе основний фокус, увагу. Це може бути сам килим, конкретне місце, або елемент інтер’єру. Візьміть до уваги кольору, фактури і стиль кімнати, а так само меблі і домашній декор, який скоординує вас при виборі килима в кімнату.

Якщо приміщення велике, Ви можете використовувати різні фактури (Безворсовий килим, довгий ворс) і розміри (великі килими), які допоможуть створити контраст і зонувати приміщення.

Винесіть контур майбутнього килима.

Що б переконатися, що обраний вами розмір буде гармонійно вписуватися в кімнату. Виносьте його контур за допомогою рулетки або мірної стрічки на підлогу.

Корисна порада: залиште по 5-10см. запасу на випадок помилки.

Визначте розстановку меблів.

Якщо ви плануєте розмістити меблі на килимі, то буде краще залишити місце з кожного боку. Наприклад, якщо Ви хочете розмістити обідній стіл на безворсовий килимі, то не забудьте що ніжки столу і стільців не повинні виходити за межі країв килима.

y_54

Подумайте про місце де буде лежати килим.

Росташуйте килим таким чином, який буде правильним для інтер’єру Вашої кімнати. Чи не для кожного приміщення підійде розміщення по центру. Наприклад в спальні можна розмістити його під ліжком, так що б краю служили приліжковими килимками.ковер в гостиную