Як правильно вибрати килим з довгим ворсом?

Перед тим як купити килим з довгим ворсом в інтернет магазині Вам необхідно спочатку вирішити якой довжини ворсу Ви віддаєте перевагу. Традиційний декор приміщень, як правило, має на увазі що приміщення будуть застелені звичайними килимами. Але якщо ви хочете унікальний і неповторний дизайн приміщення, який додасть фарб і затишок інтер’єру, рекомендуємо розглянути килими Шаггі (shaggy).

килим з довгим ворсом

Перед тим як вибирати розмір, колір і текстуру килима, спочатку визначте простір в якому він буде знаходитися. Матеріал з якого виготовляють килими з довгим ворсом також є дуже важливим фактором, який впливає на вибір. Килими з синтетичних і натуральних матеріалів, як правило, дуже відрізняються за ціною, а також технічними характеристиками. Килими з довгим ворсом з натуральних матеріалів, як правило, проводяться з бавовни або вовни. Шеггі з бавовни з виразними текстурованими волокнами дуже часто можна зустріти в художніх майстерень або інших просторах для творчості. Вовняні шеггі, як правило більш розкішні і елегантні, ніж килими з бавовни. Їх ціна звичайно відображає цю різницю, але це дуже міцні і довговічні килими, тому справедливо буде їх розглядати як варіант при здійсненні покупки. Якщо ви шукаєте килим, який не вимагає особливого професійного догляду, то килим з довгим ворсом з вовни навряд буде найкращим варіантом для цього. В цьому випадку краще розглядати килими з синтетичного волокна. Синтетичні килими, як правило, роблять з нейлону, матеріалу, який дуже стійкий до забруднень. Якщо ж ви все-таки забруднили килим, то зазвичай достатньо вологої серветки, для того що б легко впоратися з забрудненням. Професійне чищення для цього типу килимів зазвичай не потрібно, але може бути актуальною якщо килим знаходиться в вітальні, або іншій кімнаті, в якій постійно перебувають люди. Обов’язково завжди читайте етикетки та інструкції по догляду за килимом перед тим як зробити покупку, тому що не за всіма синтетичними килимами потрібно однаковий догляд. Правильний вибір кольору Шаггі може приховати шерсть домашніх тварин а також незначні забруднення після дітей. килим шеггі

Килим з високим ворсом в зеленому кольорі, створюють ефект зеленого газону. Це може бути хорошим вибором в приміщеннях в яких ви не можете або не хочете мати рослини. Якщо ж ви хочете легкий, витончений вид вашої кімнати, Шеггі білого кольору буде ідеальним вибором. Білий Шеггі також є універсальним вибором, так як підходить до більшості інтер’єрів. Ще одна порада якщо ви вирішили купити килим з довгим ворсом- використовуйте обов’язково підкладку під килим, що б уникнути ковзання по підлозі і як наслідок-травм. Сподіваємося наші поради допоможуть Вам при покупці шеггі в інтернет магазині.