Вибираємо килим в дитячу для дівчинки

Коли в родині з’являється первісток, батьки намагаються максимально оточити його затишком і комфортом. Є цілий ряд способів і варіантів зробити навколишній світ казкою. Одним з таких варіантів є килими в дитячу кімнату. Перш ніж розповісти які вони бувають, давайте розглянемо питання чи потрібні вони взагалі і які їхні переваги і недоліки.

Без всяких сумнівів, дитяча кімнаті найсвітліше і радісне місце в квартирі. Дизайн та облаштування кімнати батьки планують до народження малюка. При цьому іноді виникають питання про необхідність килима, так як багато батьків можуть переживати що килими в дитячій кімнаті можуть викликати алергію у дитини. Перш ніж приймати остаточне рішення з даного питання радимо Вам ознайомитися з позитивними і негативними аргументами покупки килима в дитячу.

килим в дитячу

З плюсів варто звернути увагу на наступні моменти:

Килим створює в кімнаті дитини неповторний дизайн і світ, яким Ви ділитеся зі своїм малюком, і в якому він росте і пізнає навколишній світ.
Коли ваша дитина буде вчитися робити перші кроки, килим на підлозі в цьому йому здорово допоможе. Складно і незручно вчитися ходити по голій підлозі, так як це слизько. Ще один великий плюс килима в дитячій кімнаті це те, що коли дитина буде падати, він вдариться об м’яку поверхню, тим самим зменшується ризик отримати серйозні травми.
Килим захищає дітей від переохолодження і простудних захворювань, коли дитина грається на підлозі.
Крім позитивних моментів, так само на жаль доводиться констатувати негативні:

– Килим збирає пил в будинку.

– Деякі з них, можуть викликати алергію.

На щастя для батьків з негативними моментами дуже легко впоратися.

По-перше, візьміть собі за правило пилососити килим кілька разів на тиждень. Сучасні пилососи роблять це безшумно і дуже якісно.

Що стосується алергії то вона проявляється або на пил, або на вовну. Тому CarpetMarket.in.ua не рекомендує купувати килім з вовни в дитячу кімнату. Думаємо аргументів наведених вище достатньо, що б в дитячій з’явився килим

килим для дівчинки

Хочемо дати кілька порад що б Ви змогли правильно вибрати дитячий килим.

Умовно, вік дівчинки можна розділити на три групи:

до півроку-в цьому випадку немає необхідності купувати килим, так як дитина ще не стикається з підлогою.
Від півроку до шести років це період активного росту, пізнання світу, ігор, радості і сліз. Якраз саме в цьому дуже велику частину часу дитина проводить на підлозі. Постарайтеся вибрати килим, що б він максимально покривав все відкриті простори статі. Так само в цьому випадку буде дуже корисно використовувати підкладку під килим, що б він не ковзав по підлозі, коли ваша дитина буде бігати або грати.
Коли ваша донька вже пішла в школу, то про простір для ігор необхідно зменшити і додати книжкову шафу і стіл. В цьому випадку можна замінити великий килим на більш маленький.

Вибір кольору.

Кімната дівчинки є дуже сокровенним для неї місцем. Тут юна леді розвивається, росте, дорослішає. Дуже велике значення і увагу на розвиток і настрій дитини мають кольору, які його оточують. Дуже часто багато батьків оформляють кімнату своєї принцеси в рожевих тонах. Це правильно, тому що на думку психологів цей колір вважається кольором спокою й умиротворення. В цьому випадку вибирають килим більш яскравого кольору, ніж основний дизайн. Якщо кімната оформлена в жовтих або помаранчових тонах, то ідеальним для такого інтер’єру будуть килими синіх, зелених або червоних кольорів. Блакитний і синій знімають напруженість, втома, сприяють умиротворення. Зелений колір сприяє дружелюбності і спокою, а так само позитивної енергії. Світлі, білі, бежеві тони створять атмосферу чистоти в будинку. У цьому випадку обов’язково розбавте інтер’єр яскравими фарбами, що б не створювалося враження смутку і прісності.

Ні в якому разі не вибирайте килими в сірих або чорних тонах. Це погано позначається на психіці дитини.

рожевий килим

Вибір матеріалу.

На українському ринку надано дуже широкий вибір матеріалів з яких виготовляють килими. Вони можуть бути натуральними, синтетичними або змішаними.

Поліпропілен-ідеальний варіант якщо говорити про екологічності. Вони не викликають алергію, дуже великий вибір кольорів і малюнків.
Вовна-дуже теплий килим, прослужать килими вам досить довго. З недоліків-їх досить складно чистити, а так само високі ціни.
Овчина-теплі і м’які килимки але на жаль не підходять дітям, які страждають на алергію на шерсть тварин.
Акрил-дуже легко чистити такий килим, а так само відносно дешевий.