Як підібрати килим для хлопчика

Раніше, Carpet Market писав про те, як правильно вибрати килим в кімнату для дівчинки. Зараз пропонуємо ознайомитися з деталями, на які необхідно звертати увагу щоб правильно підібрати килим для хлопчика. Що при цьому необхідно враховувати і які килими ідеально підійдуть щоб ваш малюк відчував себе в загадковому казковому світі.
дитячий килим
І так, при виборі килима для хлопчика зверніть увагу в першу чергу на особливості характеру і темпераменту Вашої дитини, всім нам добре відомо, що найчастіше хлопчики більш рухливі і енергійні, вони віддають перевагу іграм з елементами бігу, стрибків і так далі. Також, хлопчики люблять гратися з машинками, солдатиками та іншими іграшками. Отже, їм не буде комфортний килим з довгим ворсом, так як не дозволить повноцінно здійснювати ті чи інші маніпуляції з предметами і буде сковувати рухи. Також при виборі килима в дитячу кімнату Ви повинні бути готові до того, що килим потребуватиме часте чищення, так як малюки (як хлопчаки, так і дівчата) можуть час від часу вносити “зміни” в колір, малюнок килима, тобто бруднити його. Отже, можна уявити що буде з ворсистим килимом після частих чисток, через деякий час. Для того щоб швидко усунути забруднення, рекомендуємо вам вибирати килими з коротким ворсом. Вони легше піддаються чищенню і не так сильно змінюють свій зовнішній вигляд.
килим для хлопчика
Наступним пунктом стане вибір кольору. Відомо що колір може впливати як на настрій, так і на фізичний стан людини. Для того щоб забезпечити дитині повноцінний розвиток, гарний настрий і радість нових відкриттів в життя, необхідно вибрати килим правильного кольору. Трохи зануримося в тлумачення кольору з точки зору психології. Оптимальними кольорами при виборі килима в кімнату для хлопчика можна вважати зелений і фіолетовий, так як вони утворюються при поєднанні холодного і теплого кольору (фіолетовий – червоний і синій, зелений – жовтий і блакитний). Зелений колір корисний тим, що він забезпечує хороше самопочуття, заспокоює (в разі коли мова йде про хлопчика це особливо важливо), це колір зелені, життя і радості. Але варто також пам’ятати про те, що занадто багато зеленого кольору може привести до пасивності й апатії, викликати поганий настрій і зневіру. Щоб уникнути цього слід розбавити зелений колір жовтим, який символізує завжди гарний настрій і радість. Що стосується фіолетового кольору – він корисний тим, що сприяє активній мозкової діяльності, креативності і творчої діяльності. Він дуже загадковий і незвичайний. Побутує стереотип про те, що хлопчаки віддають перевагу більш холодні відтінки, такі як: синій, сірий, блакитний, і так далі. Але не варто забувати про те що це в першу чергу дитина, який зараз в самому прекрасному і яскравому періоді життя, про який не варто забувати і вносити якомога більше яскравих фарб.
дитячий килимок
Не мало важливим також є вибір малюнка. Якщо для дівчинки робиться акцент на кольорах, то килим для хлопчика слід вибирати враховуючи його інтереси і улюблені ігри. Якщо дитина зацікавлений в машинках і літачках – це варто врахувати, тоді Ваш вибір сподобатися дитині і порадує його.
Сподіваємося, що наші рекомендації Вам знадобилися.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *