Еволюція килимів.

З найдавніших часів килими вважалися невід’ємною частиною культури у повсякденному житті людей. В культурах багатьох народів, килим символізував достаток і багатство, серед кочових племен монголів вони служили ще й теплозберігаючім засобом.

ковры ручной работы   ковры ручной работы

Один з видів яких був килим зшитий з шкур тварин, він не дозволяв холоду проникати до притулку людей. Через роки, з появою нових тенденцій в ремонті та облаштуванні житла, килими стали виходити з моди і поступово зникати з будинків і квартир, але такий спад спостерігався не більше 10 років.

шелковый ковер

В наш час ми можемо бути впевнені що килим є одним з важливих атрибутом нашого інтер’єру, створити його і визначати яким саме він буде. Отже, сучасні дизайнери все частіше стали віддавати перевагу старовинним мотивами і натуральним кольорам. Справжній килим ручної роботи не тільки є джерелом стилю і краси, але він ще і приємний на дотик, оскільки при його створенні використовувалися якісні і натуральні матеріали. За допомогою килима можна зонувати приміщення, а також задати інтер’єру той чи інший настрій. Килим є прекрасним засобом для звукоізоляції. Його можна підібрати для будь-якого приміщення, спальні і так далі. При виборі килима слід звернути увагу на задню частину килима. Витканий вручну килим матиме на зворотному боці явно виражені вузлики. Це є прямим доказом те що, перед вами не підробка.

узелковый ковер

Сподіваємося наша маленька розповідь про історію килимів ручної роботи, допоможе вам зробити правильний вибір.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *