Стильний килим гібрид

стильный ковер

 Подумайте, кожен раз Вас дратує завернутий кут килима, з’являється бажання швидко все виправити і повернути на свої місця? Один дизайнер своєрідно вирішив цю проблему, створивши гібрид килима і журнального столика, і повірте, викликає це зовсім інші емоціі. Незвичайний предмет меблів створений на контрасті матеріалів, він особливо припаде до смаку любителям повалятися на підлозі.

купить ковер в Киеве

Alessandro Isola пробував знайти себе в багатьох професіях. Він намагався стати актором в театрі, професійно займався танцями, навіть був поліцейським, але знайшов себе в дизайні. Швидше за все досвід в різних сферах навчив його нестандартно мислити і створювати дуже всоерідні, функціональні предмети, як наприклад цей стіл.купить ковер в Украине

Спостерігаючи за заломами і тим як килим загортається, він вирішив створити цей незвичайний предмет. За вашим бажанням його можна з легкістю перетворити в незвичайний, стильний килим. Загнутий край є твердою, лакованої поверхнею, яка з легкістю витримує посуд і великий обсяг книжок.

купить ковер в интернет магазине

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *