Шерстяні, або синтетичні килими?

Багато хто вважає, що при створенні класичного килима використовують виключно шерсть. Насправді в наш час, килими в Києві продаються не тільки з натуральної вовни але і зустрічається багато синтетичних варіантів.шерстяные ковры
Синтетика, це слово сильно вкорінене в нашій голові, і як частіше має негативний характер. На справді це абсолютно не вірне мислення, синтетичні килими як і багато інших мають свої переваги і недоліки. Коли ви станете перед вибором матеріалу, вам варто задуматися про його майбутньої експлуатації.
Варто зауважити, покупець часто прочитавши оригінальну бирку на килимі робить поспішні висновки про виробі. Різниця між синтетичними і штучними волокнами є, і досить велика.
Штучне волокно- це перероблена механічним шляхом волокна целюлози. Віскоза досить часто зустрічається в килимах, вона має шовковий блиск і надзвичайну м’якість.
Синтетичні волокна-це видобуту сировину за допомогою хімічного синтезу.синтетическая пряжа
Шерстяні килими виробляють з овечої вовни. Але вона так само має свої мінуси і плюси. Шерсть погано забарвлюється, ви не зможете домогтися яскравих, соковитих і насичених кольорів на відміну він штучних, висока ціна. Так само беззахисні перед комахами, добре вбирають воду, бруд та може утворитися цвіль.
Килими з синтетики (акрил, поліпропілен, поліестер) – це досить затребувані килимові вироби за рахунок їх низької ціни і високої зносостійкості і довговічності.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *