Килими українського виробництва “Карат”

Біля витоків зародження бізнесу
Почавши роботу в 1996 році фірма «Карат» займається оптовими і роздрібними поставками килимових виробів і килимів Україні. Надалі реалізовується продукція різних країн, в тому числі продає килими українського виробництва. Плануючи в перспективі збільшити виробництво килимів в Україні, було прийнято рішення побудувати власну фабрику килимофвих виробів.
Початком підготовки до будівельних робіт вважається 2002 рік. 2006 – ой – ознаменувався введенням фабрики в експлуатацію. З цього історичного моменту в житті «Карата» почався новий відлік часу. Виробничі потужності збільшуються в 2008 році і налічують 5 000 000 м / кв. за рік. Із введенням в 2011 другого цеху, купити килими від українського бренду стає значно простіше. Коли загальна кількість верстатів доходить до десяти, фабрика долає планку в 8 000 000 м / кв. за рік.ковры карат

Від збільшення асортименту, до власних складів
У середини 2013 було налагоджено випуск нитки з поліпропілену, що автоматично розширило випуск килимів українського виробництва. Був введений в дію інноваційний комплекс нових складів. Введення в роботу другого екструдера, що виробляє синтетичну пряжу, дала можливість значно збільшити виробничі обсяги.
Розширюючи асортимент своєї продукції, збільшуючи ринки збуту, з 2014 року вводять в дію новий верстат для виготовлення килимів та килимових покриттів. Виробничі потужності зростають, килими в Україні випускають із збільшеною щільністю ворсистих пучків.
Впровадження нової крутільно-вертельної техніки дало реальний шанс по розширенню підрозділів, що відповідають за виробництво пряжі. Значно розширився асортимент різних орнаментів за гамою кольорів, український килим стали виробляти великими партіями, застосовуючи різні техніки з’єднання пряжі.производство карат

Інноваційне обладнання для розширення власних потужностей
Підприємство «Карат», будучи монополістом на українському ринку, з 2015 року прийняло рішення придбати верстати ткацькі, довівши їх в цілому до дванадцяти.
Якісні і недорогі килими «Карат» випускають, використовуючи нові версії обладнання. Всесвітньо відомі метри верстатобудування Schönherr (Alpha-400), Van De Wiele (RCi02) допомагають виробляти українські килими для споживачів найвищої якості. В цей час фірма збільшує потужності, що виробляють поліпропіленову пряжу. Використовуючи моделі екструзійних прядильних ліній від торгового бренду SML, а також техніку від Saurer Volkmann збільшені потужності, що виробляють калібровану пряжу.украинские ковры

Багаторічні досягнення на благо покупця
Купити килими від відомого виробника – «Карат» – це однозначно придбання товару високої якості від вітчизняного виробника. За десятирічний трудовий шлях, динамічний розвиток компанії «Карат» зуміло зарекомендувати себе виробником найвищої якості і надійним партнером в бізнесі. Політика фірми веде до швидкого розвитку галузі на українському ринку, і прагне завоювати світовий ринок, швидкими темпами розвиває галузь легкої промисловості.
Розвиваючи корпоративну культуру всередині компанії, гарантовано забезпечується виробнича безпека та дотримання європейських стандартів охорони здоров’я. На підтвердження свого високого статусу, компанією були отримані нагороди на національних, конкурсах, призові місця в рейтингу промислових виробництв. Ці результати вказують на високі стандарти роботи згуртованого колективу.ковры карат

Інтернет-магазин килимів в Україні Carpet Market пропонує в реальності переконатися у відмінній якості продукції. Ми пропонуємо нашому покупцеві такі колекції як Fantasy, Kolibri, Natura, Shaggy de Luxe, які відмінно зарекомендували себе в співвідношенні ціна / якість. Наші менеджери з радістю нададуть Вам кваліфіковану консультацію у зручний для Вас час.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *