Транспортування килимів

Якщо Ви вирішили купити килим, його необхідно правильно транспортувати, тому що неграмотне перевезення може привести до псування тканного виробу. Наш інтернет магазин килимів пропонує широкий асортимент килимових покриттів. Перед тим, як купити килим, пропонуємо ознайомитися з правилами його транспортування.ковры в рулонах

Транспортувати правильно килими рекомендується наступним чином:

Не допускати перегинів, перед перевезенням скрутити. Для збереження форми рулон потрібно намотати на котушку з щільного картону. Завдяки цьому Ви збережете килимове покриття від сильних зламів ворсу.
Подбати про упаковку. Кузов автотранспорту рідко буває ідеально чистий, нерідко під час перевезення на килимах залишається плями від речовин, що знаходяться в кузові: бензину, масла і так далі. Вовна, бавовна і шовк швидко вбирають будь-яку рідину, тому краще килим упакувати в міцну плівку.
При транспортуванні килимового покриття стежте за герметичністю упаковки. Перевозячи виріб, обов’язково захистіть від запахів, які він може увібрати в себе в дорозі, наприклад, вихлопних газів. Також від пилу і бруду.
Виключіть тривале перевезення в умовах підвищеної вологості, так як із-за цього може утворитися цвіль і з’явитися неприємний запах.
Транспортування килимів можна виконувати двома способами:

1) Вертикально, ставлячи рулони біля один одного (якщо ширина килимового покриття не більше 2,5 м).
2) Горизонтально, укладаючи вироби один на одного, тоді при перевезенні вони не будуть перегинатися.
Дотримуйтеся вищеперелічених порад, тоді килими після транспортування будуть виглядати презентабельно.

Нагадуємо що Carpet Market здійснює безкоштовну доставку килимів по всій Україні.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *