Самий багатобарвний килим у світі

Іранське місто Тебріз, здавна вважалося центром килимарства. Саме там, трьома братами був створений унікальний, найбільший багатобарвний килим у світі. Цей досить молодий рекорд, був перевершений сучасними майстрами. Брати з Ірану, створюючи свій кольоровий килим, не прагнули до того, щоб їх виріб стало рекордсменом. У зітканому ними невеликому полотні – метр на півтора, представлено 800 кольорових відтінків. Унікальний килим складається, з, більш ніж мільйона вузликів.самый многоцветный ковер

Скільки може коштувати, такий неймовірний килим невідомо, але можна припустити, що явно не мало. Число вузликів, на квадратному сантиметрі килимового полотна, говорить про щільність виробу і витрачений на його виготовлення час. Зовнішній вигляд килимового виробу і ціна на нього залежить від цих показників. Чим більше вузликів, тим вони менше, а значить лінії створеного узору – більш тонкі і витончені. Візерунки на килимі з шовку, виглядають набагато тонше, ніж візерунки на вовняному виробі. Володарям, подібного унікального полотна, слід пам’ятати, що відсутність регулярного догляду і вплив прямих сонячних променів, призведе до погіршення його зовнішнього вигляду.

Carpet Market пропонує своїм клієнтам широкий вибір килимів ручної роботи, які наповнять ваше житло унікальними фарбами і затишком.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *