Чи варто стелити килим на теплу підлогу

Тепла підлога в кімнаті передбачає наявність певних видів покриттів. Потрібний варіант підбирають в залежності від наступних умов:
1. Віда теплої підлоги;
2. Товщина килимового покриття;
3. Особливостей експлуатації системи.

Тепла підлога використовують як джерело тепла. Тому в процесі прогрівання повітря важливо, щоб покриття забезпечувало перехід його максимальної кількості, не затримуючись в чому-небудь.

Класифікація теплих підлог і підбір килимів

Водяна тепла підлога

У квартирі з водяною системою опалення в підлозі можна використовувати циновки, тонкі безворсовие килими. Вони не затримують тепло, істотно не впливаючи на якість обігріву.
При цьому звернути увагу слід на якість виробу, так як від можливих перепадів температури можлива деформація. Безворсовий килим купити можна в різноманітних варіаціях форми і кольору, які стануть стильним доповненням і не створять проблем у догляді.теплый пол

Електрична тепла підлога

Варіант підігріву приміщення за допомогою електричної системи підігріву не гарантує тривалої експлуатації нагрівальних елементів. Згодом вони можуть перегоряти, перегріватися. У місцях пролягання кабелю килим може вигоряти. Отже, в таких випадках товсті килими з високим ворсом не підійдуть.
Можна купити килим мініатюрного розміру, який підійде області біля шафи, дивани, ліжка. Він буде виконувати своє функціональне призначення, стане важливим елементом декору кімнати, не створюючи перешкод для обігріву.ковровое покрытие

Нові плівки з інфрачервоним випромінюванням, мати з карбоновими стрижнями для підігріву підлоги засновані на саморегулюючим системі. Відбувається автоматичне регулювання і підігрів тільки тих ділянок, які мають велику тепловіддачу. Така система не впливає на деформацію килимів, меблів і дозволяє купити килими за індивідуальним перевазі.

Мобільна тепла підлога

Варіант мобільності теплої підлоги передбачає установку його безпосередньо під килимове покриття для створення комфорту і збереження естетичного вигляду. В такому випадку купити килим можна на всю площу кімнати.теплый ковер

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *