Корисні властивості овечої вовни і шкур (частина1)

Корисні властивості овечої вовни і шкур

Унікальні особливості цих безцінних подарунків природи в плані впливу на організм людини відомі людям багато століть. Покоління предків виготовляли взуття та одяг, застосовували для будівництва житла і робили бойові обладунки, а також начиння зі зберігання напоїв і їжі. У багатьох народів були тривалі періоди, коли овеча шкура служила еквівалентом грошової одиниці.полезные свойства овчины

Стрімка урбанізація накрила більшу частину населення земної кулі і принесла з собою не лише приємні плоди цивілізації, а й багато негативних моментів, що обумовлені відірваністю від природи, натуральних продуктів і речей. Потреба повернення до природних речей з кожним днем ​​стає все сильніше. Свідченням подібних тенденцій є і зростаючий попит на предмети і сировину природного походження.

Купити овечу шкуру стає не просто наслідуванням модним віянням, а способом поліпшити мікроклімат в будинку, відчути благотворний вплив випробуваних століттями способів вичинки. Адже в давнину були відсутні хімічні препарати, і виникала необхідність в обробці овчини методами, які в наші дні іменуються «екологічно чистими».

Цілющі властивості овечої вовни та хутра

Унікальні можливості чудо-продукту стали причиною його застосування для профілактики і лікування багатьох недуг:

  1. Багатовіковий досвід свідчить, що натуральна шерсть має прекрасні протизапальні властивості, служить відмінним засобом знеболення. Вироби з цього матеріалу – оптимальний варіант для зменшення хворобливих проявів і зниження дискомфорту при ревматизмі, артрозах і подагрі. Фахівці рекомендують застосування у випадках гострого м’язового болю і патологіях системи кровообігу.
  2. Прискорити процес відновлення електричного потенціалу, який порушується при рецидивах багатьох нездужань, найкраще допоможе овчина. Одночасно значно прискорюється процес реабілітації і одужання.
  3. Надівається безпосередньо на тіло овчинна «душегрійка» незамінна в боротьбі з пневмонією. Цілодобове носіння такого виробу на порядок ефективніше традиційних гірчичників і банок. Запалення розсмоктуються досить швидко, що дуже актуально для осіб з протипоказаннями щодо застосування стандартних процедур.
  4. Багато хто віддає перевагу купити овчину для лікування ускладнень, пов’язаних з гайморитом, отити і лімфаденіту підщелепної зони. Ефект від накладання сухих компресів з вовни на запалені місця полягає в швидкому зниженні болю і усуненню запаленняцелебные свойства овчины

Сприятливий вплив на розвиток дітей

Вже в далекій давнині було помічено чудодійний вплив хутра вівці на дітей. Для немовлят, що народилися раніше терміну, шкури килими були ідеальним місцем виходжування. Корінне населення Океанії застосовує подібний спосіб і в наші дні.

Численні лабораторні дослідження стовідсотково довели корисність таких виробів для дитячого організму. Вільне пересування повітря забезпечує ідеальне розміщення вовняного покриву, яке служить природною перешкодою пересушування або пітливості малюка. Дуже важливо відсутність мікроорганізмів, здатних викликати алергічну реакцію. Істотний момент – ефект постійного легкого і приємного масажу від дотику з м’яким хутром. Розроблено спеціальні зразки такого одягу, призначеного для носіння «проблемними» дітьми.

Співробітники Кембриджа виконали на початку 80-х років минулого століття ряд експериментів для повноцінного аналізу подібного явища. Результати виявилися вражаючими – використання підстилок, виготовлених за старими рецептами, сприяло швидкому набору ваги дітьми з недостатньою масою тіла при народженні. Було встановлено ще кілька важливих особливостей – нормалізація внутрішньочерепного тиску, ефективна протидія скупченню газів в шлунку, усунення болю в черевній порожнині.полезные свойства овчины

Перебування в перші місяці життя на подібній підстилці надовго виробляє стійкість до бактеріально-вірусних захворювань. Педіатри радять батькам менше мучити малюка банками або гірчичниками, а частіше звертатися до досвіду бабусь – купити овечу шкуру в Києві і після прогрівання закутувати в неї дитину.

Необхідно згадати і про чудові тактильні характеристики. Дотик до надзвичайно пухнастої поверхні, від якої виходить енергетика ідентична материнській, є джерелом позитивних емоцій. Килими шкури при контакті нагадують обійми мами, дитина стає умиротворенною і перебуває в гарному настрої.ковер из овчины

У нашому інтернет-магазині килимів Carpet Market ви можете придбати якісні овечі шкури виробництва Нова Зеландія за доступною ціною. Також у нас є унікальна послуга зшивання овчини в будь-який розмір і форму килима.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *