Молдавські килими

Уміння плести дивовижні за красою вироби передавалася у спадщину в цих краях, як одна з найкоштовніших реліквій. Дивовижні молдавські килими ставали символом справжнього благополуччя будинку, надавали особливий комфорт і затишок будь-якому житлу. До сих пір володіння таким шедевром ручної роботи залишається унікальною можливістю долучитися до дивовижної культури минулих століть, доторкнутися до того, що іменується душею народу.молдавские ковры

Вирішивши купити молдавські килими в оригінальному виконанні, споживач набуває статусу власника воістину раритетного предмета.

Трохи історії

Починаючи з юного віку, дівчата проходили навчання від досвідчених майстринь, щоб своїми руками збирати придане до моменту повноліття. Килими в Молдавії практично в кожному будинку стелилися під ноги гостей і господарів, щоб створювати в приміщенні обстановку справжнього затишку і тепла. Вони тішили око і одночасно були чудовим засобом підтримки хорошого мікроклімату.

Популярність за межами країни творіння справжніх чарівниць з сонячного краю набули в XIX столітті. Натуральні молдавські килими купити прагнули у багатьох державах через їх чудовий дизайн, якость та доступноу ціну. Розвиток машинного виробництва сприяло стрімкому зростанню їх популярності. Наявність подібного предмета в будинку було правилом хорошого тону, мода на подібні вироби залишалася завжди.ковры из молдавии

Особливості килимів з Молдавії

Подібні картині, чітко виконана рамка по всьому периметру – характерна риса дизайну і візерунка, якою володіє молдавський вовняний килим.

Зображення геометричних орнаментів, сплетінь листя і пагонів рослин, малюнки тварин використовуються в надзвичайно широкому спектрі. Можна купити килими в Києві і інших містах з тематикою рослинного світу – витонченої виноградної лози і гронами, букетами і розкішними вазами квітів, екзотичними гірляндами. Тварини найчастіше представлені птахами.

Більшість моделей мають геометричний малюнок з різною стилістикою по центру і каймі. Основна частина експортної продукції – це машинний варіант роботи. Але, при бажанні, можна купити молдавські килими ручного виготовлення, виконані традиційним способом.

Вовняні моделі – найпопулярніша група

Бажання купити молдавський килим в практичному і недорогому виконанні цілком здійснене. Великий асортимент дизайнерського оформлення, варіанти ворсового рельєфу і безворсових моделей дозволяють вибрати зразок, що відповідає смакам самого вимогливого покупця.

При необхідності легко відшукати килим будь-якого розміру і форми. Це може бути приліжковий мініатюрний зразок, і розкішний велетень в просторий зал, овальна або квадратна модель. Молдавські килими не вимагають особливого догляду, приємні за своїми тактильним характеристикам, здатні тривалий час зберігати первісний колір.молдавский ковер

Відгуки

У споживчому середовищі є багато різних думок про ці вироби. Однак в більшості відгуків відзначаються їх прийнятна вартість, довгі терміни експлуатації і висока надійність. Купити килими в Харкові і інших регіонах роботи молдавських майстрів воліють з кожним роком все більша кількість споживачів.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *