Технологія створення безворсових килимів

Подібний різновид підлогового покриття застосовується не так часто, як звичні пухнасті вироби з м’яким ворсом. А ось купити безворсові килими для розміщення на ліжках, столах і диванах воліють багато споживачів. Специфічна технологія виробництва визначає всі достоїнства і мінуси подібного придбання.

В процесі виготовлення моделей з ворсом використовується плетіння двома способами. Привабливість зовнішнього вигляду і оригінальність орнаменту безворсових зразків обумовлена ​​технологією, що включає більше десятка способів. Рішення купити килими цього виду – це вибір на користь унікального способу виробництва і відмінної якості.безворсовые ковры

Головні особливості

Для всіх моделей характерною залишається особливість, що стала їх візитною карткою – виняткова гладкість, що сприяє приємним тактильним відчуттям. Процес в’язання виглядає так – всі пари основи обвиваються кольоровими нитками і переплітаються вуточним елементом. Кінці орнаментних деталей укладаються на границі між елементами основи. Далі їх простягають на фасадну сторону і обрізають по рівню її площини.

Подібний спосіб кріплення – запорука чудового результату процесу виготовлення. Споживачі можуть купити килим з унікальним методом кріплення кольорових ниток з елементами основи, що дозволяє досягти чудових параметрів стійкості до руйнування і потенційному зносу.

Безворсові килими купити сьогодні можна в декількох варіантах, обумовлених відмінностями технології плетіння.

Килим

Ці моделі – приклад дуже складного виконання з протягування через основу ниток вутки. На кордонах візерунків з орнаментом геометричного типу розташовані щілиноподібні отвори. Виникнення просвітів відбувається в результаті виконаного зчеплення на кордонах візерункових контурів ниток з різним забарвленням і повороту цих елементів в місцях переплетення на 180 градусів.

Використовується метод створення візерунка при зближенні ниток без з’єднання з наступною розбіжністю. Багато хто віддає перевагу купити безворсовий килим подібного типу через його мереживний ефект. Але не варто забувати про невисоку зносостійкість таких виробів.сорременный ковер без ворса

Зілі

Ще один різновид, що користується великою популярністю на ринку. Купити килими в такому виконанні стає модним трендом. Візерунок в них утворює ниткою. Виконана вона, як ряд петель що чергуються, і обвиває наступні один за одним пари ниток основи. Ряди, створені узороутворюючим елементом, розташовуються боком між собою.

Одна з особливостей технології стала причиною того, що багато хто воліє стелити подібні килими у ванну. Адже створені петлі розміщені косими стібками, виконані гладдю в одному напрямку і візуально дуже схожі на шнурки.ковры безворсовые

Сумах

Орнамент утворюється за допомогою нитки, що обвиває петлі основи виробу. В результаті кожними двома рядами створюється оригінальне зображення. Купити рогожу, виготовлену подібним методом, рекомендується в спальню і для облаштування зони відпочинку.

Розташування рядів виконується із застосуванням методу дзеркального відображення. Це дозволяє отримати вовняний матеріал одностороннього формату з виворотом, на який випущені нитки візерунків, і лицьової зоною з ідеальними показниками міцності гладкості. Метод з’єднання утоковими деталями елементів основи – пріоритетний спосіб виготовлення каркасної конструкції.

Чудові експлуатаційні параметри стали причиною того, що багато споживачів вважають за краще безворсовиі килими купити через їх високі параметри зносостійкості і приємну м’якість. Адже свого часу їх використовували для покриття кам’яних і глиняних підлог.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *