Килими в стилі модерн

Однотипні моделі підлогових покриттів встигли перенаситити споживчий ринок. Все частіше покупці шукають сучасні килими оригінального виконання, здатні внести свіжі штрихи в загальний дизайн будинку, надати йому атмосферу новизни і неповторності. Багато хто робить вибір на користь моделей, створених в абсолютно ексклюзивних варіантах оформлення і технологічних прийомів.

ковер с розами

У чому особливості подібних виробів?

Килими українського виробництва в стилі модерн не мають аналогів з причини повної свободи по відношенню до прийнятих норм і стандартним уявленням. Для них характерний величезний спектр різних форм і будь-яких відтінків.

Справжні витвори килимоткарського мистецтва створюються способом застосування особливої ​​технології – тафтінга. Отримана в результаті поверхня рельєфного вигляду буде розкішною родзинкою в інтимному вбранні спальні або комфортного облаштування холу, особливо при наявності пастельних, м’яких тонів. Купити килими українського виробництва стане оптимальним варіантом придбання покриття, ступаючи на яке, отримуєш справжню насолоду. А чудовий дизайн будь-якої моделі зробить її епіцентром загальної уваги.

Цей спосіб прийшов до нас від майстрів стародавнього Китаю. Зараз традиційна технологія доповнилася застосуванням спеціального пістолета, що дозволяє отримати покриття з чудовим зовнішнім виглядом.ковер в стиле модерн

Чудові модні килими користуються великою популярністю, залишаючись найкращим свідченням бездоганного смаку і елегантного оформлення інтер’єру. Уже сам процес вибору пухнастої модифікації з плавно закругленими кутами або зразка з поверхнею скульптурного типу доставляє багато приємних вражень. Відхід від суворої традиційності – причина величезного діапазону, який доступний при підборі сучасних килимів «модерн».

Переваги віскозних моделей

Різноманітність матеріалів виготовлення включає натуральні шерсть і шовк, штучні поліестер і акрил, а також багато інших варіантів. Схильність мешканців до алергії часто змушує купити стильний килим з більш практичної в цьому плані і довговічної штучної сировини. Але зрівнятися з чудовими тактильними відчуттями природних матеріалів їх аналоги просто не в змозі.

Килими з віскози залишаються ідеальним способом знайти якусь рівновагу між перевагами різних за своїми властивостями компонентів. Дуже схожа з шовком віскоза, з целюлозою в якості базового елементу, не має токсичних речовин і не провокує реакції алергічного характеру. Гофрована структура нитки забезпечує оптимальні параметри збереження форми і незминаємості. Важливий плюс – килими з віскози за своєю вартістю є одними з найбільш доступних.полосатый ковер

Імпортні вироби завжди займали великий сегмент на ринку продажів. Інтернет-магазин килимів Carpet Market активно просуває зразки вітчизняних компаній. Ці моделі нітрохи не поступаються популярним брендам за рівнем якості, різноманітності стилів і форм. Приємні пропозиції за доступною вартіст  юочікують вас у великій кількості.

Синтетичні килими і зразки з інших матеріалів стануть розкішною прикрасою вашого будинку.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *