Прибираємо жуйку з килима в домашніх умовах

Ви придбали сучасний килим, але з ним сталася неприємна подія у вигляді відбитка від жуйки яка глибоко проникла в структуру килима? Позбутися від такого непривабливого компонента можна різними способами. Часто зустрічаються рекомендації щодо застосування розчинників, ацетону або спиртових розчинів. Однак, не для всіх виробів така методика досить ефективна. Для кожного окремо взятого випадку є свій індивідуальний підхід.жвачка

Основні фактори, що визначають можливість застосування чистячих елементів – це забарвлення килимового покриття, вид барвників, довжина ворсу і склад матеріалу. Адже в певних ситуаціях можна не тільки розчинити жуйку, але завдати шкоди волокнам або барвникам на поверхні килима. Набагато практичніше не покладатися на волю випадку, а звернутися до фахівців в хімчистку. Це стане надійним варіантом від витрат на покупку нового вироби.

Купити килим – це ще й необхідність правильно доглядати за ним. На численних форумах часто пропонують боротися з жуйкою з використанням масел, включаючи арахісове і оливкове. Але не згадується один нюанс – після такої процедури залишається жирний слід, який усунути досить складно.жвачка на ковре

Рідина для зняття макіяжу в області очей – недорогий і досить ефективний спосіб.

Сам по собі спосіб досить зручний:

  • все, що можна видалити вручну, усувається з ворсу;
  • рідиною для усунення макіяжу змочуємо ватний диск або тампон;
  • всі залишки жуйки акуратно чистимо, проявляю особливу обережність, якщо забруднений килим з довгим ворсом.

Маленький комочок може доставити багато клопоту і не варто ризикувати своїм розкішним покриттям, користуючись сумнівними порадами. Якщо у вас немає повної впевненості в обраному засобі, краще звернутися в хімчистку.

Самостійне виконання цієї процедури проводиться з максимальною акуратністю, щоб не пошкодити структуру килима. Дбайливе ставлення – гарантія того, що ваш улюблений предмет інтер’єру послужить ще багато років.

One thought on “Прибираємо жуйку з килима в домашніх умовах

  1. Спасибо огромно. Благодаря вашим советам мне удалось спасти свой любимый коврик

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *