Килим на стіні

Постійна зміна тенденцій і вируючий вир смакових переваг – вічні супутники моди, дуже примхливою і своєрідною дами. Килими ручної роботи теж не минула доля ставати і супермодної фішкою, і справжнім ізгоєм для дизайнерських проектів.ковер на стену

Ось і розташування таких виробів на стіні прийнято вважати архаїзмом і пережитком минулих часів. Чи так це насправді і, що стоїть за давньою традицією? Поговоримо про це трохи детальніше.

Де витоки способу розташовувати килими на стіні?

Чи не станемо звертатися до звичок кочових племен і середньовічного побуту. Розглянемо моменти, властиві виключно пострадянського простору:

  1. Для людини, що живе в СРСР, вовняний килим ставав символом благополуччя господарів у фінансовому плані. Адже гострий дефіцит практично на всі товари змушував демонструвати чудеса гнучкості при бажанні купити хорошу річ.
  2. Труднощі зі створенням красивого інтер’єру дозволяли подібним чином хоч якось урізноманітнити внутрішній простір в будинку.
  3. Висока провідність тонких панельних перегородок змушувала шукати методи боротьби зі стороннім шумом. Модні на той період вовняні моделі виконували функції звукоізоляції і поглинали зайву вологу навколишнього середовища.
  4. Грав свою роль і психологічний фактор. Всі прагнули не відстати від сусідів, а також не виглядати «білою вороною».

ковер в спальню

В наші дні відпала потреба утеплювати поверхню стін, з цим успішно справляються якісні будівельні матеріали. З’явилися інші елементи декорування, змінився і сам підхід до оформлення інтер’єру. Килими на стінах відносяться до розряду «совкового» стилю, але дизайнери використовують трохи інші прийоми, які виглядають і стильно, і модерно. Вантажний килим мініатюрного розміру, яскраві гобелени і моделі в абстрактній стилістиці досить популярні в багатьох країнах світу.

Деякі ідеї настінного розміщення

Варто звернути увагу на варіанти, здатні значно урізноманітнити вигляд приміщення:

  1. Вельми цікаво виглядає такою спосіб в кафе або кальянної кімнаті в будинку;
  2. Правильно підібраний зразок дозволить затишно розташуватися в заповітному куточку бібліотеки, спальні або вітальні за чашкою гарячої кави з улюбленою книгою;
  3. Сучасний килим компактних габаритів можна повісити в узголів’я ліжка;
  4. Справжньою родзинкою стане гобелен, розміщений у спеціальній рамці, схожий на оригінальну картину;
  5. Для дизайнерського проекту, виконаного в суворій тональності, вельми доречним буде присутність яскравого додавання кольоровий мініатюрної моделі;

ковер в гостинуюВ процесі вибору не забувайте про сумісність строкатих килимів з темною поверхнею, і пастельних тонів зі світлими стінами.

При правильному і продуманому підході зовсім не обов’язково відкидати присутність килимових виробів на поверхні стін. Навпаки, тут з’явиться безліч можливостей для творчих експериментів і прояви індивідуальності.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *