Рельєфні мотиви в сучасному інтер’єрі

рельефный ковер

Найзнаменитіші дизайнери одним з важливих прийомів декорування бачать килимові покриття. Мода – дама з мінливим характером, і передбачити її капризи дуже складно. Сьогодні великим попитом користуються килими з ефектом старіння, в яких переважає об’ємний візуальний вигляд ворсу або фарбуванням, схожим на вигоріле. Сьогодні ми більш детально поговоримо про секрети процесу виготовлення, специфіку застосування при оформленні житлових приміщень і відмінності цих шедеврів скульптурного образу.рельефный ковер

Перші згадки про подібні зразках з’явилися в деяких регіонах Китаю за часів середньовіччя. Починаючи з XVII століття, рельєфні килими з’являються на європейському континенті, а ще через деякий час і в Північній Америці.

Поступово розширилася і географія країн-виробників. На ринку продажів можна зустріти роботи мануфактур Туреччини, Індії та Ірану.

Характеристики та види

Рельєфний стиль малюнка – ось головна відмінність скульптурних моделей. Для його створення використовуються прийоми ручного тафтінга, метод випалювання ворсу і структурна стрижка. Класичне східне ткацтво не застосовувалj тафтинг через його машиннbq метод виготовлення.

Натуральні килими набувають подібний малюнок з використанням способу підстригання тільки однієї зони – ворсових ниток фону. Це і сприяє набуттю об’ємного ефекту. Другий варіант – стрижка різних деталей, включаючи орнамент, на різну висоту. Найчастіше такі складні композиції прикрашають полотна з ландшафтами або портретами.

Подібний процес являє собою гармонійне єднання роботи дизайнера, що створює оригінальний ескіз, і майстра, який втілює ідею в реальність. Ціна унікальних шедеврів, природно, вище, ніж у традиційних аналогів.

Рельєфні килими виконуються із комбінацій затирання, забарвлення нерівномірного нанесення і випалювання ворсу. У нашому інтернет-магазині CarpetMarket ви можете ознайомитися із зразками, виготовленими за цими технологіями.купить рельефный ковер

Які матеріали використовуються?

Застосовуються виключно натуральні склади найвищої якості. Це може бути і шерсть, і льон, і бавовна. У незначній кількості, для декоративного оформлення, застосовується зовсім небагато штучних компонентів. Таким чином, досягається багато красивих моментів, таких, як чудове мерехтіння елегантного орнаменту.

Важлива роль в оформленні внутрішнього простору

У приміщеннях різної стилістичної спрямованості скульптурні моделі виглядають дуже органічно. Окремо виділимо килими з 3D ефектом, природно вbukzlf.nm в традиційному і ультрамодерновому варіантах дизайнерського оформлення приміщення.

Менеджери і дизайнери CarpetMarket із задоволенням допоможуть вам кваліфікованою порадою при виборі потрібної вам моделі.рельефный ковер купить

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *