Килими ручної роботи на виставці La Biennale di Venezia

ковры ручной работы

Міжнародна художня виставка La Biennale di Venezia щорічно збирає поціновувачів мистецтва з усього світу. Цього року увагу відвідувачів привернула лімітована колекція дизайнерських килимів ручної роботи Woven Forms – результат співпраці R & Company, сучасних художників (Венделл Касл, Хун-Чун Лі, Роган Грегорі, Дана Барнс, брати Хаас, Таддеус Вульф, Кеті Стаут, Ренате Мюллер, Девід Уайзман, Луїс Ллео) і знаменитої італійської ткацької фабрики Amini.
Килими Woven Forms не схожі на попередні роботи Amini. Унікальність творінь полягає в тому, що художник не обмежував свою фантазію і зображував на килимах то, що представляв в голові, створюючи неповторний предмет декору. Традиційна техніка виготовлення передбачає перенесення на килим готового зображення – роздрукованого або намальованого. Колекція Woven Forms стала відображенням індивідуального стилю кожного художника, дозволила експериментувати з формами, кольорами, матеріалами. Тож не дивно, що дані килими ручної роботи поки представлені в одиничному екземплярі.
Італійська фабрика Amini, представництва якої розташовані в Непалі та Індії, славиться килимами, виготовленими в тибетському стилі з овечої вовни вручну методом складного сплетення. Для фарбування вовняного килима використовують природні матеріали. Продукція компанії Amini відрізняється унікальною технікою виробництва, якістю і високим рівнем опрацювання деталей, тому термін виготовлення одного килима ручної роботи становить близько шести місяців.
Художників підбирали з урахуванням їх досягнень у світі мистецтва та дизайну. Важливу роль відіграла наявність бажання експериментувати і вивчати створені раніше предмети декору від відомих світових дизайнерів.
Брати Хаас взяли за основу класичну концепцію килимових покриттів у вигляді шкур тварин. В результаті у них вийшла іронічна серія невеликих килимків у вигляді розпластаних птахів і тварин, пофарбованих у яскраві грайливі кольору.

ковры ручной работы

Художник Венделл Касл створив експресивний килим у вигляді полотна з великими барвистими мазками. Особливість творіння в тому, що Касл використовував 85 відтінків ниток (зазвичай вистачає 12-18 відтінків). Щоб втілити в реальність фантазію Касла ткачам знадобився рік.килими ручної роботи
Килими Кеті Стаут містять барвисті зображення тропічних рослин і фруктів на чорному тлі, а Дана Барнс зробила акцент на техніці, скомбінувавши кілька стилів (зав’язування, плетіння, скручування, валяння).дорогие ковры

яркие ковры
Скульптор Девід Уайзман експериментував з формами, а ось ретельно опрацьовані багаті деталі і візерунки – традиційний елемент його скульптурних робіт.
Роган Грегорі проявив фантазію і застосував техніку різьблення, що дозволило створювати візерунки, змінюючи текстуру килима.современные ковры
Роботи бруклінського скловара і дизайнера Таддеус Вульфа відрізняються множинними гострими візерунками, нагадуючи його хитромудрі скляні творіння.эксклюзивные ковры
Хун-Чун Лі представив сміливий барвистий килим зі скульптурним рельєфом, а Луїс Ллео створив килимки, сильно нагадують його абстрактні картини.
Ренате Мюллер порадувала вишуканими і геометрично точними килимами з зображеннями її улюблених тварин.элитные ковры

В інтернет-магазині килимів Carpet Market, можна знайти килими ручної роботи для будь-якого інтер’єру, а також замовити примірку килимів прямо до себе додому.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *