Доставка Київ та Київська область

«Carpet Market» – одна з найбільших компаній, що реалізують килимові вироби на території країни. Клієнтам магазину пропонується не тільки широкий асортимент продукції кращих світових виробників, а й доступні ціни, а також зручне сервісне обслуговування, що включає послуги доставки в будь-яку точку Києва і Київської області.

Послуги доставки килимових виробів «Carpet Market»

На території Києва і Київської області для зручності покупців функціонує доставка додому БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ. Для замовлення даної послуги достатньо повідомити менеджерам компанії потрібну адресу. Узгодження комфортного часу і дати доставлення з клієнтом відбувається відразу після отримання килимового виробу кур’єрською службою.

Доставка товару до складу в м.Києві та Київській області партнерськими компаніями Нова Пошта, Делівері, Інтайм і Автолюкс здійснюється БЕЗКОШТОВНО.

Оформлення доставки

Щоб отримати замовлену продукцію в Києві (Київської області) необхідно вказати наступні дані:

  • особисті дані одержувача (П.І.Б.);
  • контактний номер одержувача;
  • точна адреса доставки або номер складу.

Про хід подальшого процесу транспортування, зокрема про дату відправки зі складу та номер декларації, замовник повідомляється через систему смс оповіщення. Визначення точного часу доставки до вказаної адреси або повідомлення про дату прибуття товару на склад здійснюється через кур’єрську службу. При цьому, завдяки номеру декларації, покупець може самостійно контролювати всю інформацію про вантаж і його місцезнаходження.

Незалежно від виду доставки оплата товару здійснюється тільки після отримання і приймання замовником килимового виробу. Слід враховувати, що окремі компанії можуть стягувати комісію за перерахування грошових коштів.

Гарантії надійної доставки

«Carpet Market» уважно ставиться до своїх покупців, тому пропонує клієнтам надійну і швидку транспортування замовлення в усі районні центри Київської області, в тому числі до Баришівки, Білої Церкви, Богуслава, Борисполя, Бородянки, Бровар, Василькова, Володарки, Вишгорода, Іванкова, Кагарлика, Києва (Києво – Святошинського р-ну), Макарова, Миронівки, Обухова, Переяслав-Хмельницького, Поліського, Рокитного, Сквира, Ставище, Таращі, Тетіїва, Фастова, Чорнобиля, Яготина та деяких інших населених пунктів.

Компанія контролює доставку своєї продукції на всіх етапах і гарантує збереження килимових виробів під час транспортування.

Щоб задати питання по асортименту і наявності продукції, достатньо зателефонувати за контактними телефонами: 098 298 74 19: 095 453 72 19: 073 475 51 19