Доставка килимів в Дніпро та Дніпропетровську область

Для комфорту своїх клієнтів Carpet Market здійснює не тільки продаж килимових виробів, але і їх доставку до Дніпра та Дніпропетровської області. Сервіс компанії передбачає вибір оптимальної форми отримання замовлення через найбільш зручну транспортну службу з числа партнерів.

Запропоновані Carpet Market види доставки

Компанія «Carpet Market» пропонує клієнтам з Дніпра і Дніпропетровської області доставку товару «до дверей» або пункту видачі складу. При бажанні отримати вибране килимовий виріб додому досить попередити про це менеджера, який оформлює замовлення. Партнерські служби Нова Пошта, Делівері, Інтайм і Автолюкс здійснюють доставку до обраного складу БЕЗКОШТОВНО.

Щоб оформити замовлення на послугу доставки досить повідомити менеджеру:

  • прізвище, ім’я та по батькові одержувача;
  • контактний номер телефону;
  • бажану адресу отримання (номер найближчого складу або домашня адреса).

Інформування замовника про відправку і транспортування товару здійснюється через вказаний їм контактний телефон. Carpet Market через смс повідомлення в обов’язковому порядку повідомляє клієнтів про передачу замовлення в транспортну компанію і про ідентифікаційний номер декларації, що дозволяє самостійно дізнаватися відомості про рух вантажу. Подальше повідомлення про прибуття килимового виробу і уточнення зручного часу його отримання здійснюється за допомогою телефонного дзвінка оператором служби доставки.

Оплата проводиться тільки після отримання і візуального огляду товару замовником. Кожна з представлених компаній утримує комісію за переказ грошових коштів. Сума відсотка встановлюється юридичною особою індивідуально. Так, Нова пошта стягує 2% +20 грн від вартості замовлення.

Швидка і надійна доставка в Дніпро (Дніпропетровщину)

Для того щоб виключити пошкодження килимових виробів, його псування або втрату зовнішнього вигляду, компанія «Carpet Market» стежить за їх належної упаковкою і гарантує безпеку транспортування.

Завдяки співпраці з провідними транспортними компаніями України в інтернет-магазині можна оформити доставку вподобаного килима не тільки до Дніпра, а й до Апостолове, Верхівцеве, Верхньодніпровськ, Вільногірськ, Жовті Води, Зеленодольськ, Кам’янське, Кривий Ріг, Марганець, Нікополь, Новомосковськ, Покров, Павлоград, Перещепине, Першотравенськ, Підгородне, П’ятихатки, Синельникове, Тернівка та інших населених пунктів області.

Асортимент інтернет-магазину «Carpet Market» постійно зростає і розширюється. Для того щоб дізнатися про наявність окремих позицій, представлених в каталозі, а також дізнатися про новинки, ще не представлених на сайті, достатньо зателефонувати консультанту за телефонами 098 298 74 19 095 453 72 19: 073 475 51 19