Доставка килимів в Харків і Харківську область

Компанія Carpet Market успішно реалізує високоякісні килимові вироби на території не тільки Києва, а й країни. Асортимент магазину представлений продукцією кращих світових брендів, що поряд з доступною ціновою політикою, здатна задовольнити побажання будь-якого клієнта. Для зручності покупців ми вдосконалили сервісне обслуговування і розширили послуги доставки килимів на території Харкова і Харківської області.

Послуги доставки килимів Carpet Market

Щоб скористатися послугою доставки товару додому БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ жителям Харкова і Харківської області потрібно лише повідомити менеджерам компанії точну адресу. Здійснююча перевезення килимового виробу кур’єрська служба в обов’язковому порядку погоджує зручну дату та час передачі замовлення.

Перевезення замовлень службами Делівері, Інтайм і Автолюкс до складів, розташованих в Харкові і Харківській області здійснюється БЕЗКОШТОВНО.

Порядок оформлення послуги доставки

Для оформлення доставки килимових виробів необхідно надати лише відомості про одержувача (П.І.Б., домашня адреса або номер найближчого складу) і контактний номер телефону.

Завдяки автоматизованій системі смс-повідомлення замовник інформується про всі етапи транспортування, починаючи з моменту відправки товару зі складу. Наявність у декларації персонального ідентифікаційного номера дозволяє покупцеві самостійно відстежувати пересування вантажу.

Постоплатна система розрахунку передбачає оплату продукції тільки після її отримання замовником. Розмір комісії за перерахування грошових коштів встановлюється компанією, що здійснює переказ.

Надійна доставка і швидке отримання замовлення

Географія обслуговування Carpet Market стає дедалі більша. Швидкі і зручні варіанти транспортування замовлення передбачені як для Харкова, так і для Балаклеї, Барвінкове, Богодухів, Валків, Вовчанська, Дергачів, Змієва, Ізюму, Краснограда, Куп’янська, Лозової, Люботина, Мерефи, Первомайського, Південного і Чугуєва.

Тісна взаємодія магазину з транспортними компаніями і постійний контроль за якісною перевезення товару від моменту відвантаження до вручення продукції, забезпечує швидке отримання і збереження замовлених виробів.

Щоб дізнатися про поповнення асортименту та задати всі питання по наявності товару і термінів доставки достатньо зателефонувати оператору за телефонами 098 298 74 19;

095 453 72 19; 073 475 51 19.