Доставка килимів Одесу і Одеську область

Компанія «Carpet Market» здійснює продаж килимових виробів кращих вітчизняних і світових виробників, а також пропонує зручні для замовника форми доставки продукції. В залежності від побажань і місця проживання клієнта ми можемо організувати для покупців з Одеси і Одеської області транспортування товару «до дверей» або до найближчого складу БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ.

Умови доставки та порядок оформлення послуги

Для замовлення послуги доставки по м.Одеса або Одеської області необхідно надати менеджеру компанії наступну інформацію:

  • П.І.Б. одержувача або контактної особи;
  • Контактний телефон;
  • Адреса місця доставки або номер найближчого складу.

Доставка килимових виробів до складу транспортними компаніями Нова Пошта, Делівері, Автолюкс та Інтайм здійснюється БЕЗКОШТОВНО.

За допомогою системи смс оповіщення «Carpet Market» в обов’язковому порядку інформує замовника про відправку товару і надає ідентифікаційний номер декларації, що дозволяє самостійно контролювати інформацію про місцезнаходження вантажу. Подальше повідомлення про прибуття вантажу і визначення дати доставки зручною для клієнта здійснюється транспортною компанією.

Оплата замовлення здійснюється тільки після отримання, огляду і прийняття товару замовником. Оскільки транспортні компанії стягують комісію за перерахування грошових коштів, бажано заздалегідь уточнювати встановлений відсотковий збір.

Гарантії швидкої і якісної доставки

Carpet Market гарантує високу якість реалізованих килимових виробів, гарантує своєчасну і надійну доставку. Для збереження зовнішнього вигляду виробів компанія здійснює їх належну упаковку і контролює всі етапи транспортування товару, аж до його отримання замовником.

Партнерські транспортні компанії забезпечують швидку доставку замовлених виробів до Ананьїв, Арциз, Балта, Білгород-Дністровський, Біляївка, Березівка, Болград, Вилкове, Ізмаїл, Кілія, Кодима, Одеса, Подольск, Роздільна, Рені, Татарбунари, Теплодар, Чорноморськ, Південне і інших великих населених пунктів.

Компанія «Carpet Market» пропонує покупцям величезний вибір килимових виробів і постійно розширює свій асортимент. Ознайомитися з переліком товарів можна завдяки актуальному електронного каталогу продукції.

Щоб уточнити питання наявності окремих виробів, а також дізнатися про новинки ще не виставлених на сайті, достатньо зателефонувати за контактними телефонами 098 298 74 19:         095 453 72 19: 073 475 51 19