Для дизайнерів

Магазин «Carpet Market» довгий час реалізує красиві і якісні килими для комфортного життя. Серед нашого асортименту є вироби різної цінової категорії і моделі різноманітних форм, розмірів і кольорів, тому ми готові допомогти дизайнерам реалізувати будь-яку фантазію і втілити в життя проект будь-якого рівня.шоурум

Переваги спільної роботи

Наша компанія дотримується гнучкої цінової політики та індивідуального підходу до кожного клієнта, тому ми можемо запропонувати вигідні умови і максимально зручний формат співпраці.

Завдяки налагодженій роботі з постачальниками ми гарантуємо мінімальні терміни у виконанні індивідуальних замовлень, будь-якого рівня складності та обсягу. Добре орієнтуючись впродукції, що нами реалізується, наші фахівці готові грамотно відповісти на питання щодо кожного вироба. Саме тому ми з легкістю співпрацюємо як з дизайнерами та архітекторами, які працюють індивідуально, так і з великими студіями дизайну інтер’єру.

Для того щоб персональний менеджер зміг приступити до спільної роботи досить просто подзвонити нам або написати на пошту shop@carpetmarket.com.ua.